Неділя, 11.04.2021, 15:05

 Керівник

Меню сайту
Друзі сайту
Форма входу
Пошук
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Анимация Линии

 

Анимация Линии 

Завідувач Богданець Тетяна Мелентіївна

Освіта вища

Кваліфікаційний рівеньспеціаліст вищої категорії

Звання –«вихователь- методист»

Загальний стаж роботи – 30 років

Стаж роботи у закладі на посаді керівника –22 роки

Анимация Линии

     Закон України «Про освіту», Національна доктрина розвитку освіти, Закон України «Про дошкільну освіту», Положення про дошкільний навчальний заклад, Базовий компонент Дошкільної освіти (нова редакція) чітко визначили, що в умовах оновлення суспільства, відродження національної культури орієнтація на творчий розвиток особистості є світоглядною засадою сучасного виховання та освіти. Зазначені документи вказують на підвищення ролі завдань розвитку творчого потенціалу дитини, як засобу формування її духовності, національної свідомості, морально-етичних ідеалів.

     Дошкільний вік – основний період у становленні і розвитку особистості дитини. Тому основна мета сучасного дошкільного закладу полягає в забезпеченні повноцінного фізичного і загального розвитку дітей, цілеспрямованого виявлення і розвитку їхніх різнобічних здібностей.

     Тому педагогічний колектив нашого дошкільного закладу ставить перед собою  розвиток творчої особистості дитини як одне з пріорітетних завдань. Без його розв’язання нереально здійснити головну мету дошкільної освіти, окреслену Базовим компонентом дошкільної освіти: формування базису «особистісної культури дитини через відкриття  її світу в його цілісності та різноманітності» . І успіх виховання в дошкільному закладі насамперед залежить від вихователів, тому що творчу особистість  може виховати тільки творчий педагог. Педагогічна професія  потребує сьогодні від її представників особливого сприйняття постійно оновлюваних тенденцій суспільного буття та нововведень у змісті, формах і методах навчання та виховання дітей.

 

    Згадаймо думку С.Русової: 

«Дошкільне виховання постійно йде вперед, оскільки розвивається психологія, росте і змінюється практика дошкільного виховання. Садівниця має завше йти вперед, прислухаючись до нових гасел у справі виховання відповідно до тих або інших настроїв  і течій суспільного життя»

Анимация Линии

Книги и литература Статут 2018 року