Неділя, 15.09.2019, 09:28

 Гурткова робота

Меню сайту
Друзі сайту
Форма входу
Пошук
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Гурткова робота

З метою реалізації завдань пріоритетного напрямку роботи «Розвиток творчих здібностей дошкільників через різні види діяльності» в нашому дошкільному закладі створена система гурткової роботи, яка є важливою складовою освітньо-виховного процесу.

В закладі організовано гурток «Веселі рученята», (керівник – вихователь Богданець Т.М.), який об’єднує в собі різновиди образотворчого мистецтва та танцювальний гурток «Промінчики сонця» (музичний керівник Жук С.О.)

Мета гурткової роботи: створення умов для розвитку творчих здібностей дітей з урахуванням їх вікових особливостей, формування креативної особистості відповідно Базового компонента дошкільної освіти (нова редакція).

Робота гуртка відображена в річному плані роботи закладу та обговорена на педагогічній раді перед початком навчального року.

Виходячи з умов матеріально-технічного забезпечення закладу, його кадрового потенціалу, гуртковою роботою в садочку охоплені діти середнього та старшого дошкільного віку.

Оптимальна наповнюваність гурткових груп становить – 10 -12 дітей.

Ефективність гурткової роботи значною мірою зумовлюється належним програмно-методичним забезпеченням. Робота гуртків будується за авторськими перспективними планами, складеними їх керівниками на основі власних доробок, запозиченого перспективного педагогічного досвіду, освітніх технологій. Організовуючи гурткову роботу в закладі, педагоги уникають надмірних навантажень на дітей. Тривалість гурткових занять відповідає вікові дітей і не перевищує встановлених норм для навчальних занять.

 

В кінці навчального року проводиться виставка дитячих робіт гуртка «Веселі рученята» та проходить звіт вихованців танцювального гуртка «Промінчики сонця».

 

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Анимация ЛюдиТанцювальний гурток
"Промінчики сонця"
 
 
 
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Гурток образотворчої діяльності
"Паперові фантазії"
 

 План гуртка